Home

exfoliere A face patul Următor → scor finala tenis simona halep minus gravitatie jurnal

Halep a învins-o pe Begu și merge în finala de la Shenzhen | Digi24

Simona Halep, luptă aprigă la Australian Open! Uraganul Halep lovește din  nou cu rusoaica Kudermetova SCOR FINAL UPDATE – Capital
Simona Halep, luptă aprigă la Australian Open! Uraganul Halep lovește din nou cu rusoaica Kudermetova SCOR FINAL UPDATE – Capital

Simona Halep, învinsă clar în sferturile de... | News.ro

Eurosport Romania - Simona Halep, OUT de la Washington în optimile de finală!  Sportiva noastră a abandonat în setul 2 al meciului cu Anna Kalinskaya 😞➡️  https://bit.ly/3BHjAL6 | Facebook
Eurosport Romania - Simona Halep, OUT de la Washington în optimile de finală! Sportiva noastră a abandonat în setul 2 al meciului cu Anna Kalinskaya 😞➡️ https://bit.ly/3BHjAL6 | Facebook

Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimi la Wimbledon 2022.  Prestație fabuloasă
Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimi la Wimbledon 2022. Prestație fabuloasă

Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4: Simona Halep câștigă un meci  colosal și ajunge în finală la Toronto! | Sport.ro
Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4: Simona Halep câștigă un meci colosal și ajunge în finală la Toronto! | Sport.ro

Simona Halep e în sferturi la Moscova, după o prestație solidă! Adversară  dificilă în runda următoare - Eurosport
Simona Halep e în sferturi la Moscova, după o prestație solidă! Adversară dificilă în runda următoare - Eurosport

FINALA WIMBLEDON 2019, 13 iulie. Simona HALEP - Serena WILLIAMS, LIVE. Scor:  rezultat final | DCNews
FINALA WIMBLEDON 2019, 13 iulie. Simona HALEP - Serena WILLIAMS, LIVE. Scor: rezultat final | DCNews

Simona Halep o învinge pe Irina Begu, scor 6-1,... | News.ro

Haddad Maia bests Pliskova in Toronto, makes first WTA 1000 final

Simona Halep a pierdut meciul orgoliilor cu Jelena Ostapenko, scor 6-2,  6-7, 0-6
Simona Halep a pierdut meciul orgoliilor cu Jelena Ostapenko, scor 6-2, 6-7, 0-6

Banii pentru care se luptă Simona Halep și Beatriz Haddad Maia la Toronto

LIVE SCOR Simona Halep – Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul  Halep pregătit de luptă UPDATE – Capital
LIVE SCOR Simona Halep – Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul Halep pregătit de luptă UPDATE – Capital

Simona Halep ratează finala la Wimbledon 2022. Înfrângere cu Rybakina, scor  3-6, 3-6
Simona Halep ratează finala la Wimbledon 2022. Înfrângere cu Rybakina, scor 3-6, 3-6

Simona Halep, eliminată de Maria Sakkari de la Kremlin Cup, scor 4-6, 4-6

Simona Halep - Elena Rybakina 3-6, 3-6. Halep, eliminată în semifinala  turneului de la Wimbledon. Rybakina - Jabeur, finala | Sport.ro
Simona Halep - Elena Rybakina 3-6, 3-6. Halep, eliminată în semifinala turneului de la Wimbledon. Rybakina - Jabeur, finala | Sport.ro

Simona Halep, campioană: la ce scor a câștigat finala de la Roland Garros

Simona Halep, bornă istorică după calificarea în finala la Toronto. Doar  Serena Williams a mai reuşit aşa ceva - Eurosport
Simona Halep, bornă istorică după calificarea în finala la Toronto. Doar Serena Williams a mai reuşit aşa ceva - Eurosport

FINALA Turneului Campioanelor - Simona Halep, învinsă de Serena Williams,  scor 3-6, 0-6: "A fost
FINALA Turneului Campioanelor - Simona Halep, învinsă de Serena Williams, scor 3-6, 0-6: "A fost

Simona Halep a câştigat finala turneului de la Melbourne. S-a impus în faţa  rusoaicei cu scorul de 6-2, 6-3 | Observatornews.ro
Simona Halep a câştigat finala turneului de la Melbourne. S-a impus în faţa rusoaicei cu scorul de 6-2, 6-3 | Observatornews.ro

VIDEO) Simona Halep s-a întors în Top 10!

Simona Halep a ratat calificarea în finala Indian Wells 2022, într-un meci  în care, de nervi, și-a rupt racheta de tenis | Digi24
Simona Halep a ratat calificarea în finala Indian Wells 2022, într-un meci în care, de nervi, și-a rupt racheta de tenis | Digi24

Simona Halep - Beatriz Haddad Maia, LIVE SCORE. Finala turneului de la  Toronto | DCNews
Simona Halep - Beatriz Haddad Maia, LIVE SCORE. Finala turneului de la Toronto | DCNews

Simona Halep a învins-o pe Paula Badosa, scor 6-3, 6-1, și s-a calificat în  optimile de finală ale Mastersului de la Madrid (VIDEO) - B1TV.ro
Simona Halep a învins-o pe Paula Badosa, scor 6-3, 6-1, și s-a calificat în optimile de finală ale Mastersului de la Madrid (VIDEO) - B1TV.ro

Simona Halep, eliminată în sferturile de finală de la Moscova de Maria  Sakkari - Eurosport
Simona Halep, eliminată în sferturile de finală de la Moscova de Maria Sakkari - Eurosport