Home

Constrângere tofu Scară femeile au castigat mai mult in tenis bandă Refuz egal

Tenis: Echipa Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova a câştigat Australian  Open – Radio România Oltenia Craiova
Tenis: Echipa Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova a câştigat Australian Open – Radio România Oltenia Craiova

TVR MOLDOVA
TVR MOLDOVA

Ce ne spun studiile despre psihologia tenisului feminin - Treizecizero

România, abandonată: Cum a ajuns echipa feminină o povară pentru  jucătoarele de tenis | adevarul.ro
România, abandonată: Cum a ajuns echipa feminină o povară pentru jucătoarele de tenis | adevarul.ro

Performanţă uriașă pentru Gabriela Ruse. A câştigat primul său titlu WTA,  la Hamburg, venind din calificări - Stirileprotv.ro
Performanţă uriașă pentru Gabriela Ruse. A câştigat primul său titlu WTA, la Hamburg, venind din calificări - Stirileprotv.ro

N-a câștigat niciun Grand Slam, dar e cea mai bogată din WTA! Adversara  Simonei Halep moștenește o avere de $5,4 miliarde | Sport.ro
N-a câștigat niciun Grand Slam, dar e cea mai bogată din WTA! Adversara Simonei Halep moștenește o avere de $5,4 miliarde | Sport.ro

Novak Djokovic - "Barbatii, jucatori de tenis ar trebui platiti mai mult  decat femeile"
Novak Djokovic - "Barbatii, jucatori de tenis ar trebui platiti mai mult decat femeile"

Ana Bogdan a câştigat turneul de tenis de la Dubai

Simona Halep a câştigat ancheta WTA pentru lovitura anului în tenis | VIDEO  | adevarul.ro
Simona Halep a câştigat ancheta WTA pentru lovitura anului în tenis | VIDEO | adevarul.ro

Doar surorile Williams au câștigat mai mulți bani decât Simona Halep, în  întreaga istorie a tenisului feminin | Sport.ro
Doar surorile Williams au câștigat mai mulți bani decât Simona Halep, în întreaga istorie a tenisului feminin | Sport.ro

Tenis: Spaniolul Carlos Alcaraz a câştigat turneul Next Gen ATP Finals |  replicaonline.ro
Tenis: Spaniolul Carlos Alcaraz a câştigat turneul Next Gen ATP Finals | replicaonline.ro

Afla cat castiga femeile si barbatii din tenis si fotbal! – Tabu

Simona Halep a câştigat ancheta pentru cea mai frumoasă lovitură a lunii  ianuarie - Antena Satelor
Simona Halep a câştigat ancheta pentru cea mai frumoasă lovitură a lunii ianuarie - Antena Satelor

Așa arată clasamentul banilor obținuți din tenis în 2021. Răducanu, pe  podium! Halep, mult mai jos. 4 românce în top 100
Așa arată clasamentul banilor obținuți din tenis în 2021. Răducanu, pe podium! Halep, mult mai jos. 4 românce în top 100

Simona Halep, a treia jucătoare cu premii de peste 40 milioane dolari

Tenis: Sorana Cîrstea a câştigat turneul ITF de la Dubai | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Sorana Cîrstea a câştigat turneul ITF de la Dubai | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tennis World: Fanii se indragostesc de Simona Halep pentru ca reprezinta  "razbunarea normalitatii" - HotNews.ro
Tennis World: Fanii se indragostesc de Simona Halep pentru ca reprezinta "razbunarea normalitatii" - HotNews.ro

Halep poate deveni, astăzi, a treia jucătoare din lume în ierarhia banilor:  Cât a câştigat din tenis | adevarul.ro
Halep poate deveni, astăzi, a treia jucătoare din lume în ierarhia banilor: Cât a câştigat din tenis | adevarul.ro

Rafael Nadal a câștigat Australian Open 2022. S-a impus și în fața lui  Novak Djokovic, care i-a dat replica imediat - Playtech Știri
Rafael Nadal a câștigat Australian Open 2022. S-a impus și în fața lui Novak Djokovic, care i-a dat replica imediat - Playtech Știri

Simona Halep, în Top 10 milionari ai tenisului! Halep a câştigat mai mult  decât Federer din premii, dar elveţianul are contracte de sponsorizare  record
Simona Halep, în Top 10 milionari ai tenisului! Halep a câştigat mai mult decât Federer din premii, dar elveţianul are contracte de sponsorizare record

Câți bani a câștigat Simona Halep la Roland Garros 2020! Românca a ratat o  sumă uriașă după ce a fost eliminată de Iga Swiatek
Câți bani a câștigat Simona Halep la Roland Garros 2020! Românca a ratat o sumă uriașă după ce a fost eliminată de Iga Swiatek

Niculescu a eliminat-o pe Sharapova de la Qatar Open | Digi24

Câţi bani a câştigat, de fapt, Ilie Năstase din tenis! Când a plătit cea mai  mare amendă - Fanatik.ro
Câţi bani a câştigat, de fapt, Ilie Năstase din tenis! Când a plătit cea mai mare amendă - Fanatik.ro

Jaqueline Cristian a câştigat turneul ITF de la Le Neubourg

Irina Begu a câştigat turneul de la Bucureşti, Ţiriac Foundation Trophy. A  doua competiţie câştigată de româncă, în două luni - Antena Sport
Irina Begu a câştigat turneul de la Bucureşti, Ţiriac Foundation Trophy. A doua competiţie câştigată de româncă, în două luni - Antena Sport