Home

cai putere Treizeci deasupra cine a csatigat steaua sau sporting lisabona dea seara inerţie se opune pași

FCSB - Sporting 1-5. Roş-albaştrii au sperat o repriză, dar au fost umiliţi  după pauză
FCSB - Sporting 1-5. Roş-albaştrii au sperat o repriză, dar au fost umiliţi după pauză

FC Porto a câștigat Cupa Ligii, după ce a învins-o în finală pe Sporting  Lisabona - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri
FC Porto a câștigat Cupa Ligii, după ce a învins-o în finală pe Sporting Lisabona - Stiri pe surse - Cele mai noi stiri

VIDEO | Spectacol pe "Da Luz": Benfica - Sporting 2-2, în derby-ul  startului de an în Portugalia
VIDEO | Spectacol pe "Da Luz": Benfica - Sporting 2-2, în derby-ul startului de an în Portugalia

Focar de Coronavirus la Sporting Lisabona

Foto reportaj de la meciul FCSB-Sporting Lisabona de miercuri. Se putea  citi scorul pe expresiile suporterilor, iar fiecare gol încasat de Steaua  umplea atmosfera cu o tăcere disperată
Foto reportaj de la meciul FCSB-Sporting Lisabona de miercuri. Se putea citi scorul pe expresiile suporterilor, iar fiecare gol încasat de Steaua umplea atmosfera cu o tăcere disperată

FCSB pierde la scor cu Sporting Lisabona si e eliminata din Liga Campionilor

Sporting – FC Steaua 0-0! „Cârpiții” lui Dică, eroii de la Lisabona! Cinste  lor! | FCSTEAUA.RO
Sporting – FC Steaua 0-0! „Cârpiții” lui Dică, eroii de la Lisabona! Cinste lor! | FCSTEAUA.RO

AUDIENŢE. Sporting - FCSB, peste 2,3 milioane de telespectatori. Antena 1,  depăşită de România TV, la nivel naţional
AUDIENŢE. Sporting - FCSB, peste 2,3 milioane de telespectatori. Antena 1, depăşită de România TV, la nivel naţional

FCSB a anunţat preţurile biletelor pentru meciul retur cu Sporting din  play-off-ul pentru Champions League!
FCSB a anunţat preţurile biletelor pentru meciul retur cu Sporting din play-off-ul pentru Champions League!

sporting lisabona - ultimele știri | adevarul.ro

Steaua a obţinut a 90-a victorie în cupele europene. Înfrângerea cu numărul  30 pentru Rapid
Steaua a obţinut a 90-a victorie în cupele europene. Înfrângerea cu numărul 30 pentru Rapid

BASEL - STEAUA 1-1. Echipa lui Reghecampf a fost egalata in minutul 90 prin  golul lui Giovanni Sio - Stirileprotv.ro
BASEL - STEAUA 1-1. Echipa lui Reghecampf a fost egalata in minutul 90 prin golul lui Giovanni Sio - Stirileprotv.ro

Europa League | Manchester United a învins dramatic în Cipru! PSV a făcut  scor la Zurich. Meciul de la Malmo a fost întrerupt minute bune din cauza  petardelor
Europa League | Manchester United a învins dramatic în Cipru! PSV a făcut scor la Zurich. Meciul de la Malmo a fost întrerupt minute bune din cauza petardelor

Francisco Trincao a fost împrumutat de FC Barcelona la Sporting Lisabona

Liga Campionilor. FCSB (Steaua), rezultat uriaș în Portugalia, cu Sporting  Lisabona
Liga Campionilor. FCSB (Steaua), rezultat uriaș în Portugalia, cu Sporting Lisabona

FOTBAL:FC STEAUA BUCURESTI-SPORTING LISABONA, PLAY OFF LIGA CAMP - Lead.ro

Sporting Lisabona a obţinut victoria şi în cea de-a doua etapă a  campionatului portughez de fotbal | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE
Sporting Lisabona a obţinut victoria şi în cea de-a doua etapă a campionatului portughez de fotbal | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

Sporting Clube de Portugal - Wikipedia

Miercuri, 23 august, seara de VIS pe National Arena: STEAUA - SPORTING se  vede in direct la ProTV | Sport.ro
Miercuri, 23 august, seara de VIS pe National Arena: STEAUA - SPORTING se vede in direct la ProTV | Sport.ro

FC Porto – Benfica, vineri, de la 22.00, pe Prima Sport 3 şi PrimaPlay.ro.  „Dragonii” îşi pot detrona rivala de moarte dacă se impun pe teren propriu
FC Porto – Benfica, vineri, de la 22.00, pe Prima Sport 3 şi PrimaPlay.ro. „Dragonii” îşi pot detrona rivala de moarte dacă se impun pe teren propriu

Toţi jucătorii lui Sporting Lisabona, excluşi din lot de preşedintele  clubului | Digi24
Toţi jucătorii lui Sporting Lisabona, excluşi din lot de preşedintele clubului | Digi24

FOTO + VIDEO FCSB - Sporting Lisabona 1-5 » Cu un singur Alibec nu se face  Champions League!
FOTO + VIDEO FCSB - Sporting Lisabona 1-5 » Cu un singur Alibec nu se face Champions League!

AGENTII 008! Seara in care romanii isi puneau toate sperantele s-a  transformat intr-un COSMAR! Ce sanse de calificare mai sunt: | Sport.ro
AGENTII 008! Seara in care romanii isi puneau toate sperantele s-a transformat intr-un COSMAR! Ce sanse de calificare mai sunt: | Sport.ro